Çevreye ve İnsana Saygı
Takım Çalışması
Liderlik
Verimlilik
Çözüm Odaklılık

Daha Fazlasını Oku
Huaming |News & Media

HABERLER & MEDYA

MEDYA

MEE 2017– MIDDLE EAST ELEKTRIK

05,01,2017 / 5 OCAK 2017

BAE Enerji Bakanlığı’nın ev sahipliğinde Dubai’de düzenlenen Middle East Electricity fuarı elektrik üretim, iletim ve dağıtımı, yenilenebilir ve nükleer enerji ve aydınlatma endüstrisini sektörlerini kapsayan enerji endüstrisi dalındaki en büyük uluslararası fuar organizasyonudur. Middle East Electricity her yıl MENA bölgesi ve tüm dünyadan toplam 130 ülkeden 1.500’den fazla uluslararası katılımcı ve sanayi dalında 21.000 üst düzey karar vericiyi ağırlamaktadır.

16. Uluslararası Elektrik Fuarı

26,10,2016 / Ekim 2016

Elektrik sektörüne odaklanan İran 16. Uluslararası Elektrik Fuarı, Tehran International Fairground’da 5-8 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. Bu fuarın amacı sanayi ilerlemesini etkileyen en son trendler hakkında ayrıntılı bilgi vererek sanayi, kendi üyeleri, potansiyel iş ziyaretçiler ve müşteriler için kapsamlı bir kaynak olarak hareket etmektir. Önde gelen elektrik şirketlerin, ekipman üreticileri ve satıcılarının bulunduğu fuar, katılımcılarına profesyonel ağ kurmak, yeni teknolojiler ve teknikler hakkında fikir alışverişinde bulunmak ve endüstri eğilimleri hakkında tartışmak için bir fırsat sunuyor. IEE Fuarı tüm katılımcılara İran ve dünyanın elektrik sektörünün önde gelenlerine ulaşmak için muhteşem bir fırsat sunuyor ve gelir kanalları edinmek ve kar artışı sağlamak için büyük bir imkan sağlıyor. 6 No’lu Holdeki standımıza siz değerli müşterilerimizi bekleriz.

GCC Power 2016 (CIGRE) Konferans & Fuarı

27,10,2016 / EKİM 2016

GCC CIGRE tarafından düzenlenen 12. GCC – CIGRE Uluslararası Konferansı ve 21. Elektrik Ekipmanları Fuarı’nı içeren GCC POWER 2016 Konferans & Fuarı 8-10 Kasım 2016 tarihinde Sheraton Otel – Doha, Katar’da gerçekleştirilecektir. Ayrıca 7 Kasım 2016 tarihinde eğitici oturumlar da gerçekleştirilecektir. Bu organizasyon sayesinde ziyaretçilere elektrik ve enerji endüstrilerinde gerçekleşen son gelişmeler hakkında bilgi alma şansını yakalarken katılımcı firmaların iş gelişimine yarar sağlamaktadır. Sizi 24 numaralı standımızda misafir etmekten büyük mutluluk duyacağız.

ITCE – 3. Uluslararası Transformatör Konferansı ve Fuarı

8,9,2016 / Eylül 2016

ITCE fuarını, katılımımız süresince değerli müşterilerimiz ve son kullanıcılarla gerçekleştirdiğimiz birebir görüşmeler sayesinde son derece verimli ve memnun bir şekilde tamamladık. Tahran, İran’da 6-7 Eylül 2016 tarihinde gerçekleşen ITCE Fuarı kapsamındaki konferanslar çok önemli bir eleman olan trafolarda, trafo elektrik yalıtım sistemleri, izleme ve teşhis, yaşlanma ve yaşam beklentisi, dielektrik fenomenler, kısmi boşalmalar, yalıtım yüzey izleme, elektrik iletim ve arıza, tahmini trafo izleme teknikleri, kademe değiştirici, on-line ve off-line izleme teknikleri, ulaşım, işletme ve bakım, farklı trafo yönlerini modelleme ve simülasyon vs. muazzam konuların temel araştırma ve uygulamalarının yapılmasına imkan sağlamıştır.

EXHIBITION AT CWIEME ISTANBUL

05-08-2016 / AĞUSTOS 2016

16-18 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan bölgenin bobinaj, elektrik motoru ve trafo üretimi endüstrilerine yönelik dizayn edilmiş tek fuarı CWIEME İstanbul 2016’da H4 numaralı standımızda buluşalım

ICCI 22. ULUSLARARASI ENERJİ VE ÇEVRE FUARI & KONFERANSI

27-28-29 / NİSAN 2016

22. Uluslararası ICCI İstanbul fuarını başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Türkiye, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere tüm ülkelerden ziyaretimize gelen değerli müşterilerimize, tedarikçilerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz. Değerli müşterilerimizin sorularını yanıtlamak ve birebir iletişimimizi geliştirmek üzere HM yurtiçi ve uluslararası bir çok organizasyonda da tüm ekibiyle birlikte karşınızda olacaktır.

Sidebar


İletişime Geçin

  • Adres:KOZYATAĞI MAH.SITMA PINARI SOK. İMPA İŞ MERKEZİ NO.3 D.2-3 KOZYATAGI – KADIKÖY – İSTANBUL
  • E-posta: info@huaming.com.tr
  • Telefon: +90 216 232 22 46